Kurumsal Eğitim İş Birliği Protokolü Özel

Değerli Yetkililer,

Geleceğimizi ellerine bırakacağımız çocuklarımızın eğitiminde önemli basamaklardan olan okul öncesi eğitime olanak, indirim ve katkılarımız hakkında bilgi verdiğimiz yazımızı okumanız ve bölgemizdeki temsilcileriniz/yetkilileriniz ile paylaşarak yönlendirmeniz için birkaç dakika ayırmanızı ve yazının tamamını okumanızı rica ediyoruz.  

Sedagrup Eğitim Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak, ilköğretime kayıt yaşını doldurmamış 3-6 yaş arası çocuklar için İzmir İli Dikili İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No: 115 adresinde bulunan 79 adet tam gün öğrenci kapasiteli, yapı ve iskân ruhsatı eğitim kurumu olan, 4 katlı ve bahçeli modern binamızda T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Mucit Çocuklar® Anaokulu adıyla Okul Öncesi Eğitim hizmeti vermekteyiz.

Anaokulumuzda T.C. Sağlık Ve T.C. Milli Eğitim Bakanlıklarının önerdiği Covid-19 Pandemisine karşı tüm tedbirler eksiksiz uygulanarak yüz yüze eğitim/ öğretim için gerekli izin/onaylar alınmış gerektiğinde uzaktan eğitim için de tüm olanaklar sağlanmıştır.

Çalışma saatlerimiz üyeleriniz için uygun şekilde ayarlanabilir.

Hizmetlerimiz arasında düzenli, sağlıklı, verimli eğitim ve yemek (sabah ve ikindi kahvaltısı ile öğle yemeği), kitap-kırtasiye-eğitim malzemeleri, yaz okulu, atölye, gezi, kulüp, özel etkinlik vb. diğer hizmetler sayılabilir.

Anaokulumuzda çevrim içi veli bilgilendirme sistemi kullanılacaktır. Bu sayede veliler istediği anda öğrenci bilgilerine ve okula ulaşabilir.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Müfredat Programından başka birçok dalda Kulüp ve Atölye (Branş) çalışması olanaklarımız da bulunmaktadır.

Hakkımızda ayrıntılı bilgiyi www.mucitcocuklar.com   adresimizden alabilirsiniz.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında yayınlanan, Gebe Veya Emziren Kadınların Çalıştırılma Şartlarıyla Emzirme Odaları ve Çocuk Bakım Yurtlarına Dair Yönetmeliğin13. Maddesine, istinaden bölgemizde çalışanları bulunan Firmalar ile üyeleri bulunan Oda/Birlik//Konfederasyon/ Temsilcilik vb. Kurum/Kuruluşlar tarafından bünyelerinde çalışanların ta da üyelerinin 3-6 yaş Çocuklarının Eğitim/Öğretimi amaçlı hizmetleri için anlaşma ve iş birliği teklifleri almakta ve Eğitim İşbirliği Protokolleri düzenlemekteyiz.

*Tarafınıza, üyelerinizin ve 1. Derece yakınlarının ilköğretim yaşını doldurmamış çocuklarının, eğitim/öğretim ihtiyaçlarının, İlan Edilen Ücret Tarifesi üzerinden yapacağımız Eğitim İşbirliği Protokolüne istinaden net %40 oranında indirimli olarak tarafınızca verilen referansa istinaden üyeleriniz ve 1. Derece yakınlarının çocuklarının yararlanabileceği şekilde bedeli öğrenci veli/vasisi tarafından ödenmek üzere öğrenci kayıtları yaptırma ve okulumuzun bazen uyguladığı kişi ve süre kısıtlı indirim ve olanaklardan protokol kapsamında kişi ve süre kısıtlaması olmadan tüm yıl yararlanma olanağı sunuyoruz.

Ayrıca bedeli öğrenci velisi tarafından ödenmek üzere okulumuz öğrencisi olma şartı bulunmayan kulüp ve atölyelerimizden yararlanmak isteyen üyeleriniz ve 1. Derece yakınlarının çocuklarına referansınıza istinaden okulumuzda kayıtlı olup olmadığına bakılmaksızın özel indirimler yapılabilecektir.

Vereceğiniz referans sadece öğrenci velisinin üyeniz olduğunu belgelemek için gereklidir ve kişinin onaylı üyelik kartının olması da yeterli referans sayılır.

Kurumsal Protokol düzenlenip imza altına alındığında kurum ile bağı olan her kurum ve her üye ”Üye Kimlik Kartı” ibraz ederek tüm haklardan yararlanabilir.

Bu nedenle düzenlenecek protokol size mali yük, kefalet vb. getirmeyip aksine ekonomik zorlukların had safhada olduğu bu dönemde, üyeleriniz ve 1. derece yakınlarının çocuklarına indirimli, bütçelere uygun/ ekonomik ücretlerle, yeterli kapasitede, sağlıklı, kaliteli/ yüksek seviyede Okul Öncesi Eğitim/Öğretim hizmetinden yararlanma olanağı verir.

Bu sayede onlara, onların bütçelerine ve çocuklarının eğitimine katkınız olacağını göreceksiniz.

Yazımızı ve Protokol örneğini incelediğinizde

Hizmet Alan Taraf olan kurumunuza yasal yükümlülük ve yük getirmeyen Eğitim İş Birliği Protokolünün taraflar için yararlı olduğunu görüp kurumu ve üyelerinin yararını gözeten yetkililer olarak anlaşmaya sıcak bakacağınızı düşünüyoruz.

 

*Tarafların haklarını net bir şekilde belirleyip hüküm altına alarak koruyan Kurumsal Eğitim İşbirliği Protokolümüz örneğine aşağıdaki adresten erişebilirsiniz

Kurumsal Protokol Örneği Adresi

http://www.mucitcocuklar.com/Protokol/MCAPROTOKOL_KURUMSAL.pdf

 

Eğitimde Eşitlik İlkesine uygun olarak hiçbir ayırım yapmadan herkese eşit eğitim olanağı verilmesine katkı sağlayabilmek için

Sizinle de, istekleriniz doğrultusunda (usul ve mevzuata uymak kaydıyla) Protokol hükümleri uygun biçimde düzenlenecek şekilde Eğitim İş Birliği Protokolü yapmaya hazırız ve teklife açığız.

ÜYELERİNİZE DESTEK OLMA FIRSATINI KAÇIRMAYIN.

Eğer siz ya da bölgemizdeki temsilcilerinizle yüz yüze görüşme olanağı varsa bizzat gezip/görüp bilgi alarak,

Olanak yoksa isim ile iletişim bilgilerinizi belirterek telefon, e posta, whatsapp vb. kanallarla uzaktan Yeni Dönem Erken Kayıt dâhil tüm koşulları görüşüp en kısa sürede en uygun anlaşmaya varabilmek için sizi ya da bölgemizdeki temsilcilerinizi davet ediyoruz.

İsteğinizde yüz yüze görüşme için pandemi tedbirlerince öğrenci olmayan uygun gün ve saatlere randevu oluşturabiliriz.

Sevgi ve saygı ile Sağlıkla kalın.

Özel Mucit Çocuklar Anaokulu Yönetimi

Mobil Tel: 505 096 80 86   

E Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No: 115 (Ögeler Total Petrol İstasyonu Karşısı)  Dikili/ İzmir   

Web Site: http://www.mucitcocuklar.com/  (Veri ve Ziyaretçi yoğunluğu nedeni ile yavaş açılabilir.) 

 

Etiket Anahtar

#okulunagüven #hijyen #dikili #anaokuludikili #dikilianaokulu #sağlık #maske #mesafe dikiliozelmucitcocuklaranaokulu #ozelmucitcocuklaranaokulu  #temizlikşart #temizlik #özader #anaokulu #kreş #Türkiye #izmir #okulöncesieğitim

Keywords, Anahtar Kelimeler

Mucit Çocuklar Anaokulu

Eğitim, ogretim, okul öncesi Eğitim, okul oncesi ogretim, Gelecege bir adim egitim ogretim, okul oncesi, anaokulu, kres anaokulu, kres, gunduz bakimevi, çocuk klubu, dikili anaokulu, dikilide anaokulu, dikili anaokulları, dikili okul oncesi, dikilide okul oncesi, dikili kres anaokulu, dikili çocuk klubu, www.anaokulu.dikili.tv, www.okul.dikili.tv, www.mucit cocuklar anaokulu, mucit cocuklar, 3 yas anaokulu, 3 yas okul oncesi, 3 yas okul oncesi anaokulu, 4 yas anaokulu, 4 yas okul oncesi, 4 yas okul oncesi anaokulu, 5 yas anaokulu, 5 yas okul oncesi, 5 yas okul oncesi anaokulu, 6 yas anaokulu, 6 yas okul oncesi, 6 yas okul oncesi anaokulu, geleceğe bir adim, Gelin bu hayatta ilk adımı birlikte atalım.

Etiketler, Tags, Etiket Bulutu

Mucit Çocuklar Anaokulu

Eğitim, ogretim, okul öncesi Eğitim, okul oncesi ogretim, Gelecege bir adim egitim ogretim, okul oncesi, anaokulu, kres anaokulu, kres, gunduz bakimevi, çocuk klubu, dikili anaokulu, dikilide anaokulu, dikili anaokulları, dikili okul oncesi, dikilide okul oncesi, dikili kres anaokulu, dikili çocuk klubu, www.anaokulu.dikili.tv, www.okul.dikili.tv, www.mucit cocuklar anaokulu, mucit cocuklar, 3 yas anaokulu, 3 yas okul oncesi, 3 yas okul oncesi anaokulu, 4 yas anaokulu, 4 yas okul oncesi, 4 yas okul oncesi anaokulu, 5 yas anaokulu, 5 yas okul oncesi, 5 yas okul oncesi anaokulu, 6 yas anaokulu, 6 yas okul oncesi, 6 yas okul oncesi anaokulu, geleceğe bir adim, Gelin bu hayatta ilk adımı birlikte atalım.