IP Adresi


IP Adresi:
18.214.23.30
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

SedaGrup Eğitim Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Özel Mucit Çocuklar Anaokulu

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No:115 Dikili İzmir

Telefonlar: 505 265 00 88 - 505 096 80 86 - 232 671 22 55

E Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Anaokulumuz Hakkında

 

İzmir İli, Dikili İlçesi'nde, ulaşımı çok kolay olan (Ögeler Total Petrol Ofisi Karşısı) Atatürk Caddesi No:115 adresindeyiz.

Yeni yapılmış ve Anaokulu olarak dizayn edilmiş olan dört katlı kaliteli, Asansörlü, Yangın, Sağlık ve Güvenlik sorunları ihtimaline karşı her katta hem dış yangın acil çıkış ve merdivenleri ile hem de iç yangın acil çıkış, korunaklı koridor ve merdivenleri ile yangına karşı her türlü güvenlik ve önleme sistemi ile Güvenlik ve Alarm Erken Uyarı Sistemi ile donatılmış olan Anaokulumuzun Bazı Özellikleri;

 • Güvenlik ve Alarm Erken Uyarı Sistemi (Kale Güvenlik)

  Yangın ihtimaline karşı her katta bina dışı güvenli alana acil çıkış ve bina dışı yangın merdivenleri

  Bina içi yangın acil çıkış kapıları, korunaklı koridor ve merdivenler ile yangına karşı her türlü güvenlik ve önleme sistemi

  Kapalı Alan: 515 m2

  Havalandırma Ve İklimlendirme Sistemi

  Tamamen Hijyenik

  Son Derece Ferah Konsept Sınıflar

  Çocuklarımıza Özel Masalarla Donatılmış Yemek Salonu

  İç Teneffüs Alanları

  Modern ve Geniş Asansör

  Açık Alan: 200 m2

  Toplanma ve Tören Alanı

  Havalanma ve Teneffüs Alanları

  Açık Hava Oyunları Olanaklı Oyun Bahçesi (Doğal Çim)

  Oyun Parkı

  Bahçe Satrancı

  Kaydırak

  Otopark

Biz,

İstenen Gerçek Hedefe Doğru Geleceği Şekillendirmek İçin Dikili'de Hizmetinizdeyiz.

 

Dikili’de mevcut olan ihtiyacı gördük ve Dikili’de eğitime katkıda bulunup çocuklarımızın ilk adımlarını doğru atmalarını sağlamak, "Geleceğe Bir Adım" daha yakın olmak, istenen gerçek hedefe doğru çocuklarımızın geleceğini şekillendirmek için Dikili’deyiz.

Eğitim Öğretimin ilk ve en önemli basamağı olan Okul Öncesi eğitimi için öğrencilerin gün boyu öğretmenleri eşliğinde gezerek sıkılmadan ve dikkatleri dağılmadan ders gördükleri, her ders için, her yaş grubuna özel derse özgü materyallerle donatılmış Oyun, Mucitler, Dil, Sanat, Matematik ve Etik Değerler Konsept sınıflarında kolej düzeyinde İngilizce ve robotik kodlama eğitimi dâhil çağdaş kaliteli eğitim olanakları yanında Kurumsal Pedagog tarafından çocukların Gelişim Takibi ve Veli Eğitimleri sunan Mucit Çocuklar Anaokulumuz ile, Dikili Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No:115 adresindeki yeni yapılmış ve Anaokulu olarak tasarlanmış olan dört katlı kaliteli, asansörlü, havalandırma, iklimlendirme ve güvenlik sistemli modern binamızda Dikili Çocuklarının hizmetine girdik.

En kıymetlimiz olan çocuklarımız için Eğitim ve güvenlik açısından olması gerekenle yetinmeyip fazlasını gerçekleştirdiğimiz anaokulumuzu gezip görerek bizimle görüşüp kıyaslama yapınca, Çocuğunuzu mutlaka anaokulumuza kayıt ettirmek isteyeceğinizi iddia ediyoruz.

Ayrıca hemen kayıt yaptırmak erken kayıt fiyat avantajları yanında önümüzdeki dönemlerde de her açıdan birçok avantaj sağlayacaktır.

 

Çalışma Saatlerimiz

İzmir İli, Dikili İlçesi'nde, ulaşımı çok kolay olan (Ögeler Total Petrol Ofisi Karşısı) Atatürk Caddesi No:115 adresindeyiz.

Okul Mesai Saatleri

 

Mesai Saatleri

 • Hafta İçi : 08:00/18:00

  Hafta Sonu: Sadece Atölye Çalışmaları İçin
  (Atölye Çalışmalarına Göre Değişkenlik Gösterir.)

 Öğrenci Kabul Saatleri

 • Hafta İçi Tam Gün: 08:30/17:30
 • Hafta İçi Yarım Gün: 08:30/12:30
 • Hafta İçi Yarım Gün: 13:30/17:30

   

Amacımız-Düşüncemiz

Mucit Çocuklar Anaokulu olarak, herhangi bir kurum, kuruluş, siyasi parti, örgüt, dernek, topluluk, oluşum gibi legal veya illegal bir oluşuma bağlı, dâhil ve bu tür bir oluşumun savunucusu değiliz.
Herhangi bir kişi, kurum ya da zümre ayırt etmeden Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, Türk Bayrağı’nın, Türk Milleti'nin ve Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin değerini, bölünmez bütünlüğünü, çağdaş ve Ulusal çıkarlarını ön planda tutmak kaydıyla;

 

Eğitim Öğretimin ilk ve en önemli basamağı olan Okul Öncesi eğitimi için, Değerler Eğitimi’nin sahip olduğu büyük önemin bilinci ve eğitime olan inancımızla, toplumumuzun yarınını ifade eden çocuklarımızı tüm yönleri ile geliştirmek, tam anlamıyla donanımlı ve bilgili bir şekilde topluma kazandırmak için imkânlar yaratıp çaba sarf ederek çocuklarımızın zihinsel, psikolojik, fizyolojik ve karakter gelişimlerini en üst seviyede gerçekleştirmek adına;

Çocuklarımızı Atatürk ilkelerine bağlı, ahlâklı, saygılı, karakterli, mutlu, yenilikçi, değerlerine bağlı ve sahip çıkan, soran ve sorgulayan, sorumluluklarının bilincinde olan, düşünen, değerlerine sahip çıkarak dünyaya uyum sağlayabilen, çağdaş, bilimsel düşünme metotlarını kavramış, öğrenme bilinç ve alışkanlığı kazanmış birer birey olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz